Reklama

Połowa roku w gminie Kamienna Góra

Podczas dzisiejszej sesji rady gminy Kamienna Góra przedstawione zostało wykonanie budżetu gminy w pierwszym półroczu 2022 roku.

Budżet gminy uchwalony został 22 grudnia 2021 roku. Dochody określone zostały w wysokości 48,1 mln zł, wydatki 56,4 mln zł. W pierwszym półroczu budżet był zmieniany i na koniec czerwca plan dochodów zakładał 52,6 mln zł, a wydatków 62,9 mln zł. Po podsumowaniu półrocza okazało się, że dochody wykonane zostały w wysokości 30,6 mln zł (58,2 % planu), wydatki 27,4 mln zł (43,7%).

Wykonanie budżetu w pierwszym półroczu jest prawidłowe, ale gmina ma dwie zagrożone inwestycje - remizę i świetlicę w Ptaszkowie oraz boiska przy szkole w Pisarzowicach. Niewiadomą jest również wzrost kosztów mediów (ogrzewanie, prąd) w gminnych instytucjach.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama