Wojewoda Anna Żabska wręczyła 18. samorządowcom z województwa dolnośląskiego odznaki honorowe Za Zasługi dla Samorządu Terytorialnego.
Odznaczenie ustanowione zostało w 2015 roku. Nadawane jest przez ministra właściwego do spraw administracji publicznej. Jest formą uznania dla osób, które znaczący przyczyniły się do rozwoju i promocji polskiego samorządu.
Podczas uroczystości w Urzędzie Wojewódzkim odznakę odebrała Małgorzata Krzyszkowska, starosta powiatu kamiennogórskiego.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze