28 letnia mieszkanka Kamiennej Góry 18 czerwca postanowiła zrobić zakupy w jednej z drogerii na terenie miasta. Niestety zapomniała zapłacić.
Kobieta towary z półki wkładała wprost do swojej torebki. W sumie nabrała produktów za 900 złotych.
Przybyli na miejsce policjanci znaleźli przy kobiecie narkotyki - metamfetaminę.
Kobieta została zatrzymana przez funkcjonariuszy.
Teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem. 28-latce grozi od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.
- informuje mł. asp. Katarzyna Trzepak z Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze