Reklama

Święto Naszych Małych Ojczyzn. Dziś Dzień Samorządu Terytorialnego!

Dokładnie 27 maja obchodzimy Dzień Samorządu Terytorialnego. To wyjątkowa data w historii polskiej demokracji – upamiętnia pierwsze, w pełni wolne wybory samorządowe z 1990 roku. To właśnie wtedy oddano władzę w ręce mieszkańców, kładąc fundament pod rozwój naszych miast, gmin i powiatów.

Dzień Samorządu Terytorialnego to nie tylko święto urzędników, wójtów, burmistrzów czy radnych. To przede wszystkim święto każdego z nas – mieszkańców, którzy każdego dnia mają realny wpływ na to, jak zmienia się nasza okolica. Samorząd to drogi, po których jeździmy, szkoły, do których chodzą nasze dzieci, odnowione parki i lokalne inicjatywy, które jednoczą naszą społeczność.

Reklama

Z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego składamy najserdeczniejsze gratulacje oraz podziękowania wszystkim samorządowcom – radnym, włodarzom oraz pracownikom jednostek samorządowych.

Dziękujemy za Waszą codzienną pracę, dialog z mieszkańcami oraz nieustanny trud wkładany w rozwój naszych „małych ojczyzn”. Życzymy Wam niesłabnącej energii, satysfakcji z realizowanych projektów, trafnych decyzji oraz udanej współpracy ze społecznością lokalną.

Wszystkim mieszkańcom życzymy natomiast niesłabnącego poczucia dumy z miejsca, w którym żyjemy, oraz niesłabnącej motywacji do wspólnego działania na rzecz naszego regionu!

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama