aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

mks chelmskoTrampkarze MKS Chełmsko Śląskie podejmowali dzisiaj Victorię Jelenia Góra. Był to mecz 10. ligowej kolejki.

Krzysztof Koziołek

Miłośnicy przygód komisarza Gustava Dewarta mogą najbliższe godziny i dni poświęcić na czytanie trzeciej części kryminału "Imię Pani".

fot. użyczone

Strażacy walczą z pożarem starego budynku przemysłowego przy ul. Włókienniczej w Marciszowie. Jednostki z powiatu kamiennogórskiego wspiera ciężki wóz z PSP Wałbrzych.

Krzeszów

Mieszkańcy ul. Betlejemskiej w Krzeszowie o godzinie 17 nadal nie mieli prądu. Nie wiedzieli również kiedy awaria może być usunięta.

Kamienna Góra - Muzeum Tkactwa

Od dzisiaj w Muzeum Tkactwa w Kamiennej Górze można oglądać wystawę "Laboratorium formy i koloru".

Lubawka, ul. Szymrychowska

Dzisiaj (piątek, 22 października) zakończyła się budowa chodnika przy ul. Szymrychowskiej w Lubawce. Prace trwały od połowy sierpnia.

fot. MOS Kamienna Góra

Dnia 22 października  2021 roku na sali gimnastycznej przy LO w Kamiennej Górze odbył się finał powiatowy w badmintonie dziewcząt i chłopców w ramach Licealiady.

IMGW-PIB wydał ostrzeżenia meteorologiczne dla powiatu kamiennogórskiego na okres od godziny 14:00 do 21:00 22 października.

Kolejka 11 - 23-24 października

Kolejka 10 - 23-24 października

Kamienna Góra - ul. Kościuszki

Jak informują internauci, od poniedziałku trwają prace przy studzienkach na jezdni ul. Kościuszki w Kamiennej Górze. Prowadzone prace utrudniają przejazd drogą.

fot. MOS Kamienna Góra

Dnia 21 października 2021 r. na Hali Sportowej w Lubawce odbył się Finał Strefy Jeleniogórskiej w unihokeju w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej w kategorii dziewcząt, oraz chłopców w ramach Igrzysk Dzieci.

Krzeszów - ul. Betlejemska

Zgodnie z zapowiedziami przed południem znacznie wzrosła prędkość wiatru. Są już pierwsze zniszczenia spowodowane przez podmuchy.

Aktualizacja 22.10.2021.

zus Niekiedy życie zmusza nas do przekwalifikowania. Utrata zdrowia, która uniemożliwia pracę w swoim zawodzie pracy nie musi oznaczać braku możliwości zatrudnienia w innej branży. Koniecznym jest jednak zdobycie nowych umiejętności. Przekwalifikowanie zawodowe łączy się, czasami ze sporymi wydatkami. Osoby ubezpieczone mogą liczyć na pomoc ze strony ZUS-u w postaci renty szkoleniowej.

policja seniorMimo nieustannych ostrzeżeń nadal starsze osoby stają się ofiarami oszustów, działających metodą na tzw. “wnuczka”, „policjanta”, itp. Oszuści bez najmniejszych skrupułów wykorzystując podeszły wiek lub łatwowierność seniorów okradają ich z oszczędności całego życia. Coraz częściej sprawcy podają się za policjantów lub funkcjonariuszy zajmującymi się rozpracowywaniem oszustów.

Informacje o 25. finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

informacje na temat 26 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

informacje o Dniach Kamiennej Góry w 2018 roku

informacje o wydarzeniach zorganizowanych przez Centrum Kultury w Kamiennej Górze podczas wakacji w 2018 roku.

WOŚP 2019

Informacje o 27. finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w powiecie kamiennogórskim

informacje o Dniach Kamiennej Góry w 2019 roku

informacje o Dniach Kamiennej Góry w roku 2020

informacja o wielkiej orkiestrze wiątecznej pomocy w 2021 roku na terenie powiatu kamiennogórskiego

informacje o Dniach Kamiennej Góry w roku 2021

informacja o wielkiej orkiestrze wiątecznej pomocy w 2022 roku na terenie powiatu kamiennogórskiego

REKLAMA

ds21