Uczniowie pierwszej klasy tzw. policyjnej z Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze wzięli udział w zajęciach na strzelnicy.
Pod okiem instruktorów - policjantów z kamiennogórskiej komendy policji, młodzież ćwiczyła strzelanie z broni ostrej. Zajęcia odbyły się na strzelnicy Karkonoskiego Klubu Strzeleckiego Perkun w Wieściszowicach.
Młodzieżą opiekowała się wychowawczyni Sylwia Cierpikowska.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze