W sobotę i niedzielę rozgrywane były Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików województwa dolnośląskiego w biathlonie.
W sobotę w sprintach miejsce drugie miejsce zajęła Małgorzata Lubos, brązowy medal zdobyła Julia Fedoruk.
W kategorii młodziczki: Maria Bizoń była 6, Milena Liber 7, Hanna Dereń 8, Kornelia Kmiecik 9, Michalina Harasym 16.
W grupie młodzicy: Marcel Wilczyński był 6, Stanisław Bodzek 9, Mateusz Falkowski 11, Antoni Sopata 18.
Dzisiaj rozgrywane były bieg indywidualne. Ponownie trzecie miejsce zajęła Julia Fedoruk.
Wśród młodziczek: Kornelia Kmiecik była 5, Hanna Dereń 6, Michalina Harasym 11, Maria Bizoń 13, Małgorzata Lubos 14, Milena Liber 24
W grupie młodzików: Marcel Wilczyński był 4, Mateusz Galkowski 9, Antoni Sopata 11.
Wymienieni zawodnicy reprezentowali MUKN Pod Stróżą.
fot. facebook / MUKN Pod Stróżą
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze