Reklama

Mistrzostwa w biathlonie

W sobotę i niedzielę rozgrywane były Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików województwa dolnośląskiego w biathlonie.

W sobotę w sprintach miejsce drugie miejsce zajęła Małgorzata Lubos, brązowy medal zdobyła Julia Fedoruk.

W kategorii młodziczki: Maria Bizoń była 6, Milena Liber 7, Hanna Dereń 8, Kornelia Kmiecik 9, Michalina Harasym 16.

W grupie młodzicy: Marcel Wilczyński był 6, Stanisław Bodzek 9, Mateusz Falkowski 11, Antoni Sopata 18.

Dzisiaj rozgrywane były bieg indywidualne. Ponownie trzecie miejsce zajęła Julia Fedoruk.

Wśród młodziczek: Kornelia Kmiecik była 5, Hanna Dereń 6, Michalina Harasym 11, Maria Bizoń 13, Małgorzata Lubos 14, Milena Liber 24

Reklama

W grupie młodzików: Marcel Wilczyński był 4, Mateusz Galkowski 9, Antoni Sopata 11.

Wymienieni zawodnicy reprezentowali MUKN Pod Stróżą.

fot. facebook / MUKN Pod Stróżą

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama