Na Mistrzostwach Świata juniorów w biathlonie rozegrane zostały dzisiaj sztafety mężczyzn.
Juniorzy młodsi mieli do pokonania trasę 3x7,5 km. Polacy w składzie K. Urbaniak, K. Siwa, S. Garbowski zajęli 18 miejsce.
W grupie juniorów (4x7,5 km) Polacy wywalczyli siódme miejsce. Wystąpili w składzie: J. Potoniec, M. Łapka, I. Kusztal, G. Galica.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze