Na zakończenie Mistrzostw Świata Juniorów w biathlonie rozegrane zostały sztafety biathlonistek.
W grupie juniorek młodszych (3 × 6 km) polska drużyna zajęła 17 miejsce. Skład: M. Jaskólska, M. Lubos, K. Trocz.
W starszej grupie (juniorek) zawodniczki miało do pokonania 4 × 6 km. Polskę reprezentowały: A. Liszka, M. Germata, Z. Sadownik i K. Niedurny. Juniorki zajęły 13 miejsce.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze