Czwórka AMS Mini Volley Kamienna Góra grała dzisiaj w siatkarskim Ogólnopolskim Turnieju o Puchar Małgorzaty Glinki w Kożuchowie.
W rozgrywkach wzięły udział zespoły z województw: lubuskiego, dolnośląskiego, opolskiego, wielkopolskiego i zachodniopomorskiego. Grały ekipy: UKS SG Kożuchów, AS Zenit Wrocław, UKS ŚWIT Drzonków, ENEA Energetyk Poznań, Akademia Sportu Iłowa, SZAMOTULANIN Szamotuły, UKS LIDER Rokietnica, LUKS SUKCES Komprachice, UKS AGROMA Słońsk, MKS MIESZKO Połczyn Zdrój, UKS Gminy Miękinia.
Czwórka AMS Mini Volley Kamienna Góra wywalczyła złoty medal.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze