Trwa dobra passa siatkarek KS Sudety Kamienna Góra. Dzisiaj rozegrały drugi mecz w walce o miejsca 16-18 w Dolnośląskiej Lidze Juniorek Młodszych. Rozegrały wyjazdowe spotkanie z KS Olimpia Jawor.
Pierwsza szóstka Sudetów: Z. Sawicka, M. Lema, U. Morawska, M. Balcerek, D. Bijak, M. Krakowiak, libero A. Talarczyk.
Sudety wygrały pierwszego seta 25:17, drugiego przegrały do 20, a w kolejnych wygrywały do 13 i 15. W całym meczu Sudety odniosły zwycięstwo 3:1.
Był to drugi mecz w tej fazie rozgrywek. Oba Sudety wygrały. Za tydzień zmierzą się przeciwnicy kamiennogórskie drużyny z dwóch poprzednich spotkań.
Sudety wrócą na parkiet 22 lutego. Podejmować będą Olimpię Jawor.
Zobacz także:
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze