Reklama

Sudety grały z Olimpią

Trwa dobra passa siatkarek KS Sudety Kamienna Góra. Dzisiaj rozegrały drugi mecz w walce o miejsca 16-18 w Dolnośląskiej Lidze Juniorek Młodszych. Rozegrały wyjazdowe spotkanie z KS Olimpia Jawor.

Pierwsza szóstka Sudetów: Z. Sawicka, M. Lema, U. Morawska, M. Balcerek, D. Bijak, M. Krakowiak, libero A. Talarczyk.

Sudety wygrały pierwszego seta 25:17, drugiego przegrały do 20, a w kolejnych wygrywały do 13 i 15. W całym meczu Sudety odniosły zwycięstwo 3:1.

Był to drugi mecz w tej fazie rozgrywek. Oba Sudety wygrały. Za tydzień zmierzą się przeciwnicy kamiennogórskie drużyny z dwóch poprzednich spotkań.

Reklama

Sudety wrócą na parkiet 22 lutego. Podejmować będą Olimpię Jawor.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama