Przez trzy dni na terenie leśnictwa Krzeszów odbywać się będą ćwiczenia strażaków z terenu powiatu kamiennogórskiego.
Ćwiczenia zakładają podawanie wody na znaczne odległości do palącego się lasu. Strażacy muszą zbudować magistralę wodną od stawu przy szkółce leśnej w głąb lasu.
Wśród założeń jest także współpraca z samolotem pożarniczym.

W ćwiczeniach biorą udział funkcjonariusze Państwowej Straży Pożarnej oraz druhowie z jednostek OSP.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze