Siatkarki KS Sudety Kamienna Góra rozegrały dzisiaj ostatni mecz w ramach rozgrywek o miejsca 16-18 Dolnośląskiej Ligi Juniorek Młodszych. Kamiennogórzanki pojechały na mecz z WKSGymSport.
Siatkarki z kamiennogórskiego klubu wygrały 3:0 w setach do 12, 14, 13.
W tej fazie rozgrywek KS Sudety odniosły komplet zwycięstw. W czterech meczach przegrały tylko jeden set. Zajęły pierwsze miejsce w grupie, czyli 16 w województwie. Drugie miejsce w grupie zajęła Olimpia Jawor, trzecie WKSGymSport.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze