Wczoraj w Kobierzycach zawodniczki AMS Mini Volley Kamienna Góra brały udział w turnieju minisiatkówki dziewcząt w ramach Volleymania Dolny Śląsk.
W kategorii dwójek AMS Mini Volley zajął 2 miejsce (Magdalena Lema i Antonina Olszak) i 11 miejsce (Anastazja Biel, Małgorzata Karpowicz, Liwia Mrówka).
W kategorii trójek ekipa z Kamiennej Góry wygrała (Inez Chmielewska, Julia Cybura, Iga Szmajdzińska, Maja Mitczak).
Już za tydzień ostatni turniej sezonu Volleymani w Twardogórze.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze