Zawodniczki Akademii Młodego Siatkarza „MINI VOLLEY” brały udział w jednym z największych turniejów minisiatkówki w Polsce - XXIV Ogólnopolskim Turnieju Minisiatkówki o Puchar Małgorzaty Glinki pod patronatem burmistrza Milicza. Turnie zorganizowany był przez Szkołę Podstawową nr 2 w Miliczu oraz UKS Dwójka Milicz.
Do Milicza przyjechało ponad 300 zawodniczek z 20 klubów.
Trójka reprezentująca AMS Mini Volley Kamienna Góra zagrała w składzie: Inez Chmielewska, Magdalena Lema, Antonina Olszak. Dziewczęta zdobyły pierwsze miejsce w stawce na 27 zespołów. Najlepszą zawodniczką turnieju została Inez Chmielewska.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze