Reklama

Złota trójka

Zawodniczki Akademii Młodego Siatkarza „MINI VOLLEY” brały udział w jednym z największych turniejów minisiatkówki w Polsce - XXIV Ogólnopolskim Turnieju Minisiatkówki o Puchar Małgorzaty Glinki pod patronatem burmistrza Milicza. Turnie zorganizowany był przez Szkołę Podstawową nr 2 w Miliczu oraz UKS Dwójka Milicz.

Do Milicza przyjechało ponad 300 zawodniczek z 20 klubów.

Trójka reprezentująca AMS Mini Volley Kamienna Góra zagrała w składzie: Inez Chmielewska, Magdalena Lema, Antonina Olszak. Dziewczęta zdobyły pierwsze miejsce w stawce na 27 zespołów. Najlepszą zawodniczką turnieju została Inez Chmielewska.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama