Trójka z AMS Mini Volley Kamienna Góra zagrała w Ogólnopolskim Turnieju Minisiatkówki o Puchar Małgorzaty Glinki w Wieliczce.
W dzisiejszych rozgrywkach wzięły udział drużyny z całej Polski m.in. UKS Jasieniak Gdańsk, MKS Dwójka Zawiercie, MKS Dąbrowa Górnicza, SP 85 Gdańsk, MCKIS Jaworzno, Źródełko Katowice, LUKS Sukces Komprachcice, UKS Setbol Oświęcim, Karpaty Krosno, MKS MOS Wieliczka, Ogniwo Piwniczna, MKS Limanowa, UKS Jedynka Tarnów.
Trójka z kamiennogórskiego klubu grała w składzie: Inez Chmielewska, Magdalena Lema, Antonina Olszak. Dziewczęta wywalczyły pierwsze miejsce w stawce 24 zespołów.
Statuetkę najlepszej zawodniczki turnieju, z rąk Małgorzaty Glinki, odebrała Inez Chmielewska.
Za tydzień AMS Mini Volley weźmie udział w ogólnopolskim turnieju w Szamotułach.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze