Reklama

Srebrna trójka

Wczoraj w Zawierciu odbył się Ogólnopolski Turniej Minisiatkówki w kategorii „trójek” dziewcząt. Zagrała m.in. reprezentacja AMS Mini Volley Kamienna Góra.

W zawodach uczestniczyły 24 zespoły m. in: MKS „Dwójka” Zawiercie, KS SASKA Warszawa, Akademia Siatkówki Tomasza Wójtowicza Warszawa, KS Częstochowianka Częstochowa, MKS Sokół Radzionków, Silesia Volley Mysłowice, MCKS Czeladź, MUKS Sari Żory, LKS Wrzos Międzyborów, UKS Karb Bytom, UKS Gminy Miękinia, UKS Blachownia.

Zawodniczki AMS Mini Volley rozegrały 14 trudnych meczy. Zajęły drugie miejsce. Statuetkę najlepszej zawodniczki turnieju odebrała Inez Chmielewska.

Drużyna grała w składzie: Inez Chmielewska, Antonina Olszak, Magdalena Lema.
Trener: Marcin Bieńkowski.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama