W dniach 6-7 listopada odbyły się finały strefy jeleniogórskiej LZS w piłce siatkowej.
Wśród kobiet na turnieju w Lwówku Śląskim zagrały drużyny reprezentujące powiaty jeleniogórski, lwówecki i kamiennogórski. Po wyrównanych meczach tytuł mistrzów strefy zdobyły siatkarki UKS Amator Marciszów, a siatkarki LKS Pagaz Krzeszów zajęły drugie miejsce.
Turniej mężczyzn został rozegrany w Jeżowie Sudeckim. Tytuł mistrzów strefy zdobyli siatkarze LKS Bóbr Marciszów wygrywając w finale turnieju 2:0 z drużyną Kuźnia Lubomierz.
Wyróżnienia indywidualne MVP turniejów otrzymali Katarzyna Balicka- Trzepak z Pagazu i Mateusz Czadowski z Bobrów. Drużyny z Marciszowa będą reprezentowały powiat kamiennogórski na Finałach Dolnośląskich w Pieńsku i Środzie Śląskiej.
UKS Amator Marciszów: Paulina Pikus, Sandra Pancerz, Aleksandra Banaś, Zuzanna Zdunek, Magdalena Gałka, Paulina Makowiec, Kinga Brzezik i Wiktoria Sokołowicz.
LKS Bóbr Marciszów : Mateusz Dziedzic, Jacek Wróbel, Michał Mirek, Rajmund Wastag, Arkadiusz Rybiński, Mateusz Czadowski, Adam Nalichowski i Jakub Pikus.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze