Reklama

Marciszów najlepszy

W dniach 6-7 listopada odbyły się finały strefy jeleniogórskiej LZS w piłce siatkowej.

Wśród kobiet na turnieju w Lwówku Śląskim zagrały drużyny reprezentujące powiaty jeleniogórski, lwówecki i kamiennogórski. Po wyrównanych meczach tytuł mistrzów strefy zdobyły siatkarki UKS Amator Marciszów, a siatkarki LKS Pagaz Krzeszów zajęły drugie miejsce.

Turniej mężczyzn został rozegrany w Jeżowie Sudeckim. Tytuł mistrzów strefy zdobyli siatkarze LKS Bóbr Marciszów wygrywając w finale turnieju 2:0 z drużyną Kuźnia Lubomierz.

Wyróżnienia indywidualne MVP turniejów otrzymali Katarzyna Balicka- Trzepak z Pagazu i Mateusz Czadowski z Bobrów. Drużyny z Marciszowa będą reprezentowały powiat kamiennogórski na Finałach Dolnośląskich w Pieńsku i Środzie Śląskiej.
UKS Amator Marciszów: Paulina Pikus, Sandra Pancerz, Aleksandra Banaś, Zuzanna Zdunek, Magdalena Gałka, Paulina Makowiec, Kinga Brzezik i Wiktoria Sokołowicz.
LKS Bóbr Marciszów : Mateusz Dziedzic, Jacek Wróbel, Michał Mirek, Rajmund Wastag, Arkadiusz Rybiński, Mateusz Czadowski, Adam Nalichowski i Jakub Pikus.

Reklama

 

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama