Podczas turnieju charytatywnego organizowanego przez KS Sudety odbędzie się licytacja koszulki z autografem reprezentantki Polski w siatkówce kobiet, pochodzącej z Kamiennej Góry Aleksandry Wójcik.
A. Wójcik w 2012 roku zadebiutowała w kadrze seniorek. W maju 2014 roku wraz z reprezentacją Polski wywalczyła awans do Mistrzostw Europy 2015. Zagra również na I Igrzyskach Europejskich, które odbędą się wkrótce w Baku. W minionym sezonie wraz z zespołem SK Bank Legionovia Legionowo wywalczyła historyczne 6 miejsce w Orlen Lidze Kobiet.
Organizatorzy przewidują licytację większej ilości fantów. Szczegóły wkrótce. Więcej informacji o turnieju - Pomoc od siatkarzy.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze