Reklama

Licytacja reprezentacyjnej koszulki

Podczas turnieju charytatywnego organizowanego przez KS Sudety odbędzie się licytacja koszulki z autografem reprezentantki Polski w siatkówce kobiet, pochodzącej z Kamiennej Góry Aleksandry Wójcik.



A. Wójcik w 2012 roku zadebiutowała w kadrze seniorek. W maju 2014 roku wraz z reprezentacją Polski wywalczyła awans do Mistrzostw Europy 2015. Zagra również na I Igrzyskach Europejskich, które odbędą się wkrótce w Baku. W minionym sezonie wraz z zespołem SK Bank Legionovia Legionowo wywalczyła historyczne 6 miejsce w Orlen Lidze Kobiet.

Organizatorzy przewidują licytację większej ilości fantów. Szczegóły wkrótce. Więcej informacji o turnieju - Pomoc od siatkarzy.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama