W niedzielę (31 maja) w hali Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze (ul. Traugutta) odbędzie się siatkarski turniej charytatywny organizowany przez KS Sudety. Sportowe zmagania rozpoczną się o godzinie 10:00.
W niedzielę (31 maja) w hali Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze (ul. Traugutta) odbędzie się siatkarski turniej charytatywny organizowany przez KS Sudety. Sportowe zmagania rozpoczną się o godzinie 10:00.
Dochód z imprezy oraz zebrane datki przekazane zostaną dla Sebastiana Michalskiego, kamiennogórzanina chorego na nowotwór (www.facebook.com/sebastian.michalski.kg)
Drużyny mogą się zgłaszać do 27 maja. Organizatorzy przewidzieli udział maksymalnie 8 zespołów. Każda drużyna musi się składać z minimum 6 zawodników w wieku powyżej 16 lat. Zgłoszenia przyjmowane są telefonicznie (732 006 532) lub e-mailem: [email protected]
Regulamin i karty zgłoszenia dostępne są tutaj

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze