Dzisiaj siatkarska "trójka" AMS Mini Volley Kamienna Góra grała w siatkarskim turnieju we Wrocławiu.
Inez Chmielewska, Magda Lema i Antonina Olszak zajęły drugiej miejsce w turnieju. Wygrała pierwsza reprezentacja UKS Koral Wrocław. Inez Chmielewska wybrana została najlepszą zawodniczką turnieju.
W turnieju zagrało dwanaście drużyn z Zawiercia, Poznania, Miękini, Opola, Głogowa.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze