LKS Pagaz Cystersi Krzeszów zaprasza na I Branżowy Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Starosty Kamiennogórskiego.
W turnieju zagrają drużyny mieszane (przynajmniej dwie kobiety muszą być w każdym momencie gry na boisku), reprezentujące Komendy Powiatowe Policji oraz Straży Pożarnej, Nadleśnictwo, firmę Joyson Safety Systems z Krzeszowa oraz gminy Lubawka i Marciszów.
Turniej zostanie rozegrany 16.10.2021 r. od godz. 10:00 na dwóch salach (SP 2 i ZSZiO) w Kamiennej Górze.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze