W sobotę zawodnicy AMS Mini Volley Kamienna Góra wzięli udział w I turnieju Mistrzostw Dolnego Śląska w kategorii „czwórek” chłopców. W niedzielę w Głuszycy AMS Mini Volley zagrał w pierwszym turnieju Mistrzostw Dolnego Śląska w kategorii "dwójek” chłopców Kinder Joy of moving.
W sobotę kamiennogórska "czwórka" w skłąazie Kacper Zawilowicz, Wiktor Lorek, Jakub Andrzejczyk, Gabriel Olszewski zajęła trzecie miejsce wśród 12 drużyn.
W rywalizacji dwójek AMS reprezentowały 2 zespoły. Młodsza ekipa: Kacper Darłak i Franciszek Falkowski zajęła 10 miejsce, a ich starsi koledzy: Filip Gotowt i Tomasz Kaczmarczyk 13 miejsce.
Trenerzy: Daniel Gontko, Marcin Bieńkowski.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze