Reklama

Grały dwójki i czwórka

W sobotę zawodnicy AMS Mini Volley Kamienna Góra wzięli udział w I turnieju Mistrzostw Dolnego Śląska w kategorii „czwórek” chłopców. W niedzielę w Głuszycy AMS Mini Volley zagrał w pierwszym turnieju Mistrzostw Dolnego Śląska w kategorii "dwójek” chłopców Kinder Joy of moving.

W sobotę kamiennogórska "czwórka" w skłąazie Kacper Zawilowicz, Wiktor Lorek, Jakub Andrzejczyk, Gabriel Olszewski zajęła trzecie miejsce wśród 12 drużyn.

W rywalizacji dwójek AMS reprezentowały 2 zespoły. Młodsza ekipa: Kacper Darłak i Franciszek Falkowski zajęła 10 miejsce, a ich starsi koledzy: Filip Gotowt i Tomasz Kaczmarczyk 13 miejsce.

Trenerzy: Daniel Gontko, Marcin Bieńkowski.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama