Oliwia Arendarczyk wystartowała w sprincie na 7,5 km podczas Mistrzostw Europy Juniorów w Biathlonie. Zawody rozgrywane są w Madonie).
Oliwia Arendarczyk to wychowanka MUKN Pod Stróżą Lubawka, obecnie reprezentuje UKN Melafir Czarny Bór. Zajęła dzisiaj 61 miejsce, na strzelnicy oddała 2 niecelne strzały. Sklasyfikowane zostały 104 zawodniczki.
Rywalizację wygrała Lara Wagner (Austria). Najlepsza Polka, Anna Nędza- Kubiniec zajęła 30 miejsce (4 pudła). Barbara Skrobiszewska była 40 (3), Daria Gembicka 44 (6).
Wyniki za stroną organizatorów.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze