Wesołe Podwórka zawitały dzisiaj (piątek, 5 lipca) na podwórku przy ulicy Lipowej. Największą atrakcją jak zwykle była przejażdżka pojazdem Flinstona. Tym razem z atrakcji skorzystali też dorośli.
Wiele śmiechu przyniosło wystrzeliwanie kurczak. Podobno tak Wilma podawała obiad swojemu mężowi.
Do tej pory Wesołe Podwórka odbyły się przy:
Piastowskiej
Wiejskiej
Jeleniogórskiej
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze