Drugim podwórkiem odwiedzonym w ramach tegorocznych Wesołych Podwórek było to przy ulicy Wiejskiej.
W tym roku na placu przy Wiejskiej przybyło mniej dzieci niż w latach poprzednich. Wielu młodych uczestników pamięta zabawy sprzed roku kiedy na podwórko dopłynęli piraci i sprzed dwóch lat ? Afryka dzika.
Kolejne zabawy z cyklu odbędą się przy ulicy Jeleniogórskiej. Jeśli pogoda dopisze organizatorzy zapraszają już w środę o 17:00.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze