Z okazji Dnia Pracownika Socjalnego składam serdeczne życzenia wszystkim osobom zaangażowanym w pomoc społeczną w Kamiennej Górze.
Proszę przyjąć wyrazy uznania za codzienne zaangażowanie i wysiłek, które wkładacie w swą niełatwą pracę. Niech Wasza chęć do niesienia pomocy potrzebującym mieszkańcom naszego miasta będzie niesłabnąca. Życzę wielu radości i satysfakcji zawodowych.
Janusz Chodasewicz
burmistrz Kamiennej Góry
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze