Z okazji Świąt Wielkanocnych składam Państwu najserdeczniejsze życzenia zdrowia, spokoju oraz radości płynącej ze wspólnego świętowania w gronie najbliższych.
Niech ten wyjątkowy czas będzie pełen nadziei, wzajemnej życzliwości oraz wiosennego optymizmu, a budząca się do życia przyroda przyniesie nowe siły do realizacji planów i marzeń.
Życzę Państwu wielu chwil wypełnionych uśmiechem, serdecznością oraz poczuciem wspólnoty. Niech Święta Wielkiej Nocy będą czasem odpoczynku i refleksji.
Wójt Gminy Marciszów
Wiesław Cepielik

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze