Po kilkudniowej przerwie związanej z przeprowadzeniem niezbędnych prac konserwacyjnych, ponownie czynny jest basen w Kamiennej Górze.
Podczas wakacji z basenu korzystać można od godziny 11 do 21 a w niedziele i święta od 11 do 19.
Obniżona została cena biletu dla uczniów i studentów. Podczas wakacji młodzi pływacy zapłacą 5 zł.
Na basenie czynna jest również nowa sauna. Pomieszczenie zostało zmodernizowane i powiększone.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze