Uwaga kierowcy, zablokowany jest przejazd przez Krzeszów drogą z Chełmska Śląskiego do Kamiennej Góry na wysokości tzw. dużego parkingu. Doszło do zderzenia dwóch samochodów.
Z pierwszych ustaleń policji wynika, że od strony Gorzeszowa wyjeżdżał ford fiesta prowadzony przez 52-ltnią mieszkankę powiatu jaworskiego. Kierująca wymusiła pierwszeństwo na bmw jadącym od strony Chełmska Śląskiego. Bmw prowadził 33-latek z powiatu kamiennogórskiego. Jechała z nim 27-tenia kobieta.
Pasażerka bmw z bólem kręgosłupa przewieziona został do szpitala.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze