Dzisiaj (15 marca) na Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze odbyły się Miejskie Zawody Sportowe w mini piłce siatkowej dwójek oraz trójek zarówno dziewcząt jak i chłopców.
W kategorii dwójek wystartowały dwie drużyny chłopców z SP 2 Kamienna Góra oraz z SP 1 Kamienna Góra. Natomiast do rywalizacji dziewcząt zgłosiły się tylko dziewczęta z SP 2 Kamienna Góra.
W kategorii trójek rywalizowały tylko dziewczęta. Żadna szkoła w kategorii chłopców nie brała udziału.
Wyniki spotkań
Dziewczęta trójki:
SP 1 Kamienna Góra - SP 2 Kamienna Góra 1:2
Chłopcy dwójki:
SP 1 Kamienna Góra - SP 2 Kamienna Góra 2:0

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze