Trzydzieści osób bierze udział w zajęciach sportowo - rekreacyjnych zorganizowanych przez MUKN Pod Stróżą z Miszkowic.
W zajęciach z narciarstwa biegowego i biathlonu uczestniczą uczniowie Zespołu Szkół Publicznych w Lubawce. W okresie ferii zajęcia odbywają się codziennie na trasach biegowych w Opawie, na Przełęczy Okraj oraz w Jakuszycach.
Klub zorganizował zajęcia dzięki środkom pozyskanym z Ministerstwa Sportu i Turystyki.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze