Reklama

Wyjazdowe zwycięstwo

Piłkarze Orła Lubawka rozegrali dzisiaj (sobota, 17 września) wyjazdowe spotkanie z Czarnymi Wamag Wałbrzych.



Mecz rozegrany został w trudnych warunkach. Rozpoczęcie spotkania sędziowie opóźnili z powodu deszczu. Takie warunki lepiej wykorzystali goście. Już w 3 minucie, po samobójczym trafieniu, prowadził 1:0. W kolejnych minutach było gorzej. Czarni doprowadzili do wyrównania, a po rzucie karnym prowadzili 2:1. Orzeł jeszcze przed przerwą wyrównał.

Druga połowa należała do Orła. Lubawscy piłkarze strzelili cztery bramki, nie stracili żadnej.

Dla Orła bramki zdobywali: Karol Królak (3), Kacper Schabiński, Krzysztof Musiał.

Czarni Wamag Wałbrzych : Orzeł Lubawka - 2:6 (2:2)

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama