Piłkarze Orła Lubawka rozegrali dzisiaj (sobota, 17 września) wyjazdowe spotkanie z Czarnymi Wamag Wałbrzych.
Mecz rozegrany został w trudnych warunkach. Rozpoczęcie spotkania sędziowie opóźnili z powodu deszczu. Takie warunki lepiej wykorzystali goście. Już w 3 minucie, po samobójczym trafieniu, prowadził 1:0. W kolejnych minutach było gorzej. Czarni doprowadzili do wyrównania, a po rzucie karnym prowadzili 2:1. Orzeł jeszcze przed przerwą wyrównał.
Druga połowa należała do Orła. Lubawscy piłkarze strzelili cztery bramki, nie stracili żadnej.
Dla Orła bramki zdobywali: Karol Królak (3), Kacper Schabiński, Krzysztof Musiał.
Czarni Wamag Wałbrzych : Orzeł Lubawka - 2:6 (2:2)
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze