W ramach projektu "Aktywne pogranicze" odbyła się dzisiaj (środa, 4 sierpnia) piesza wycieczka po Kamiennej Górze.
Turyści spotkali się przed wejściem do podziemi Arado, które były pierwszym punktem na trasie wyprawy. Grupa zobaczyła również ratusz z salą witrażową, skansen uzbrojenie i pomnika na Górze Parkowej oraz rynek i pobliskie pomniki.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze