W związku ze stwierdzeniem pogorszonych parametrów wody w Chełmsku Śląskim Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej "Sanikom" sp. z o.o. zwraca się z prośbą o wykorzystywanie wody do celów spożywczych wyłącznie po jej przegotowaniu.
Prosimy o zastosowanie się do powyższych zaleceń od dnia 01.07.2013 r do odwołania.
Za utrudnienia serdecznie przepraszamy.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze