W środę (2 września) o godzinie 18:00 odbędzie się chłopców z rocznika 2001-2002 chcących grać w siatkówkę.
W środę (2 września) o godzinie 18:00 odbędzie się chłopców z rocznika 2001-2002 chcących grać w siatkówkę.
Sekcję młodzików organizuje KS "Sudety". Spotkanie odbędzie się na sali sportowe Szkoły Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze (ul. Jeleniogórska). Chłopcy chcący grać w siatkówkę muszą przyjść z rodzicami.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze