Klub Sportowy "Sudety" Kamienna Góra organizuje nabór do dwóch sekcji piłki siatkowej. Spotkania organizacyjne odbędą się w poniedziałek (22 czerwca).
Klub Sportowy "Sudety" Kamienna Góra organizuje nabór do dwóch sekcji piłki siatkowej. Spotkania organizacyjne odbędą się w poniedziałek (22 czerwca).
Na godzinę 18:00 zaplanowane jest spotkanie młodzików (chłopcy z rocznika 2001-2002), którzy muszą przyjść z rodzicami.
O godzinie 19:00 odbędzie się spotkanie sekcji seniorów (rocznik 1998 i starsi).
Oba spotkania odbędą się na hali sportowe Szkoły Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze (ul. Jeleniogórska).

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze