W niedzielę odbył się Finał Wojewódzki halowej piłki nożnej dziewcząt w ramach XXIII Dolnośląskich Igrzysk LZS.
Ogromny sukces odniosły dziewczęta MKS Chełmsko Śląskie, które zdobyły srebrne medale i wicemistrzostwo Dolnego Śląska. Reprezentantki powiat kamiennogórskiego wygrały eliminacje strefy jeleniogórskiej. W finale strefy wygrały 2:1 z UKS „Sokoliki” Janowice Wielkie i zremisowały 1:1 z LZS Lwówek Śląski. W finale wojewódzkim zagrało sześć najlepszych drużyn finałów strefowych. W meczach grupowych piłkarki MKS pokonały 2:1 drużynę SP 2 Milicz oraz zremisowały 1:1 z drużyną LZS Zieloni Rakoszyce. W meczu o pierwsze miejsce zawodniczki MKS uległy 1:3 koleżankom z ZS Ścinawka Średnia. Mecz o trzecie miejsce wygrała drużyna SP 2 Milicz. Tytuł wicemistrzyń Dolnego Śląska to najlepsze osiągnięcie piłki halowej drużyn powiatu kamiennogórskiego (dziewcząt i chłopców) w historii Dolnośląskich Igrzysk LZS.
Srebrne medalistki zagrały w składzie: Natalia Popardowska, Aleksandra Gamoń, Julia Zyzak, Wiktoria Potrawska, Martyna Chabior i Kornelia Soboń. Ponadto w finale strefy zagrały Weronika Majchrzak i Patrycja Mincer.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze