Reklama

Srebrne medalistki z MKS Chełmsko Śląskie

W niedzielę odbył się Finał Wojewódzki halowej piłki nożnej dziewcząt w ramach XXIII Dolnośląskich Igrzysk LZS.

Ogromny sukces odniosły dziewczęta MKS Chełmsko Śląskie, które zdobyły srebrne medale i wicemistrzostwo Dolnego Śląska. Reprezentantki powiat kamiennogórskiego wygrały eliminacje strefy jeleniogórskiej. W finale strefy wygrały 2:1 z UKS „Sokoliki” Janowice Wielkie i zremisowały 1:1 z LZS Lwówek Śląski. W finale wojewódzkim zagrało sześć najlepszych drużyn finałów strefowych. W meczach grupowych piłkarki MKS pokonały 2:1 drużynę SP 2 Milicz oraz zremisowały 1:1 z drużyną LZS Zieloni Rakoszyce. W meczu o pierwsze miejsce zawodniczki MKS uległy 1:3 koleżankom z ZS Ścinawka Średnia. Mecz o trzecie miejsce wygrała drużyna SP 2 Milicz. Tytuł wicemistrzyń Dolnego Śląska to najlepsze osiągnięcie piłki halowej drużyn powiatu kamiennogórskiego (dziewcząt i chłopców) w historii Dolnośląskich Igrzysk LZS.

Srebrne medalistki zagrały w składzie: Natalia Popardowska, Aleksandra Gamoń, Julia Zyzak, Wiktoria Potrawska, Martyna Chabior i Kornelia Soboń. Ponadto w finale strefy zagrały Weronika Majchrzak i Patrycja Mincer.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama