W najbliższą sobotę (21 marca) w Pisarzowicach rozegrany zostanie I Wiosenny Turniej Mini Siatkówki o Puchar Wójta Gminy Kamienna Góra.
W turnieju zagrają drużyny reprezentująca KS Sudety Kamienna Góra (organizatora turnieju) oraz ekipy, które zgłoszą się do 18 marca. Zgłoszenia przyjmowane są telefonicznie 732 006 532 lub mailowo [email protected]
W turnieju mogą zagrać tylko chłopcy. W rozgrywkach dwójek rywalizować mogą zawodnicy z rocznika 2004 lub młodsi. Drużyna musi się składać z dwóch zawodników i ewentualnie jednego rezerwowego. Dwójki zagrają na boisku o wymiarach 5x4 m. Do turnieju trójek zgłaszać się mogą chłopcy z rocznika 2003. Drużyny to trzech zawodników i ewentualnie jeden rezerwowy. Trójki grać będą na boisku o wymiarach 7x4,5 m.
Kliknij tutaj, aby pobrać:
- regulamin
- kartę zgłoszenia
Turniej rozpocznie się o godzinie 10:00.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze