Reklama

Siatkarskie dwójki i trójki

W najbliższą sobotę (21 marca) w Pisarzowicach rozegrany zostanie I Wiosenny Turniej Mini Siatkówki o Puchar Wójta Gminy Kamienna Góra.



W turnieju zagrają drużyny reprezentująca KS Sudety Kamienna Góra (organizatora turnieju) oraz ekipy, które zgłoszą się do 18 marca. Zgłoszenia przyjmowane są telefonicznie 732 006 532 lub mailowo [email protected]

W turnieju mogą zagrać tylko chłopcy. W rozgrywkach dwójek rywalizować mogą zawodnicy z rocznika 2004 lub młodsi. Drużyna musi się składać z dwóch zawodników i ewentualnie jednego rezerwowego. Dwójki zagrają na boisku o wymiarach 5x4 m. Do turnieju trójek zgłaszać się mogą chłopcy z rocznika 2003. Drużyny to trzech zawodników i ewentualnie jeden rezerwowy. Trójki grać będą na boisku o wymiarach 7x4,5 m.

Kliknij tutaj, aby pobrać:
- regulamin
- kartę zgłoszenia

Turniej rozpocznie się o godzinie 10:00.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama