Drużyny KS Sudety Kamienna Góra uczestniczyły w XVII Ogólnopolskim Turnieju Mini Siatkówki o Puchar Burmistrza Gminy Milicz.
W turnieju zagrały 74 drużyny w trzech kategoriach wiekowych.
W kategorii "dwójek" grało 36 zespołów. Drużyna KS Sudety w składzie Ksawier Respondek i Arkadiusz Latawiec pod opieką trenera Marcina Bieńkowskiego zajęła 15. miejsce.
W kategorii "trójek" zagrały trzy zespoły z KS Sudety. Pierwsza drużyna (Marcel Chmielewski, Kamil Respondek, Wojciech Madej i Wiktor Mordarski) zajęła czwarte miejsce. Drugi zespół (Szymon Bielewicz, Kacper Pasiut, Wojciech Piekarczyk) zajął 21. miejsce. Trzeci zespół (Bartosz Zajdel, Filip Chronowski, Miłosz Popardowski) zakończył rywalizację na 25. miejscu.
Więcej na facebook-u
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze