Reklama

Siatkarska III Liga

KS Sudety Kamienna Góra rozpoczyna przygotowania do spotkań w ramach trzeciej ligi siatkarskiej seniorów. Rozgrywki rozpoczną się 3 października. 

 

Klub dysponuje szeroką kadrą. Wielu zawodników ma duże doświadczenie na parkiecie. W grupie z KS Sudety znalazły się drużyny z Jeleniej Góry, Bolesławca, Złotoryi, Żarowa i Legnicy. 

Pierwszy mecz kamiennogórzanie zagrają 3 października na wyjeździe z KKS REN-BUT Złotoryja. Tydzień później do Kamiennej Góry przyjedzie zespół BTS ELEKTROS Bolesławiec. 

Szeroka kadra KS Sudety: Krystian Bąk, Kamil Michno, Norbert Łysek, Piotr Molenda, Mateusz Majka, Paweł Gądek, Konrad Chojnowski, Damian Moszyk, Rafał Bocheński, Kamil Bocheński, Kornel Salmanowicz, Szymon Dzimitrowicz, Bartosz Surdyka, Robert Bździkot, Krystian Gryczuk. Zawodnicy z Kowar: Piotr Gwizdek, Paweł Gwizdek, Marcin Szujewski. Trener: Łukasz Łukasik

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama