W środę (31 stycznia) odbędzie się spotkanie dzieci chcących grać w piłkę siatkową. Zaproszenie dotyczy dzieci z rocznika 2004 i młodsi wraz z rodzicami.
Miejsce spotkania to sala gimnastyczna na ul. Słonecznej w Kamiennej Górze. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18.00.
W imieniu KS "Sudety" Kamienna Góra na spotkanie zapraszają Witold Zdrojewski i Piotr Lema.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze