W Marciszowie i Krzeszowie rozgrywane są dzisiaj LZS-owskie mistrzostwa powiatu w siatkówce. Po dwie najlepsze drużyny w rywalizacji pań i panów reprezentować będą powiat w zawodach strefowych.
W Marciszowie grają panie. Rywalizują o puchar wójta gminy Marciszów. Do rywalizacji przystąpiły ekipy Bobra Marciszów MKS Sudety Kamienna Góra, i Pagazu Krzeszów.
W Krzeszowie o puchar wójta gminy Kamienna Góra walczą panowie. O tytuł i awans do finału strefy walczą Statyści Kamienna Góra, Cystersi Krzeszów i Bóbr Marciszów.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze