Reklama

Pomoc od siatkarzy

W niedzielę (31 maja) w hali Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze (ul. Traugutta) odbędzie się siatkarski turniej charytatywny organizowany przez KS Sudety. Sportowe zmagania rozpoczną się o godzinie 10:00.

W niedzielę (31 maja) w hali Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze (ul. Traugutta) odbędzie się siatkarski turniej charytatywny organizowany przez KS Sudety. Sportowe zmagania rozpoczną się o godzinie 10:00.

Dochód z imprezy oraz zebrane datki przekazane zostaną dla Sebastiana Michalskiego, kamiennogórzanina chorego na nowotwór (www.facebook.com/sebastian.michalski.kg)

Drużyny mogą się zgłaszać do 27  maja. Organizatorzy przewidzieli udział maksymalnie 8 zespołów. Każda drużyna musi się składać z minimum 6 zawodników w wieku powyżej 16 lat. Zgłoszenia przyjmowane są telefonicznie (732 006 532) lub e-mailem: [email protected]

Regulamin i karty zgłoszenia dostępne są tutaj

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama