Reklama

Pierwszy turniej

W dniu 21 marca 2015 roku na hali sportowej w Pisarzowicach odbył się I Wiosenny Turniej Mini Siatkówki o Puchar Wójta Gminy Kamienna Góra. W turnieju wzięło udział 11 drużyn w kategorii dwójek chłopców (rocznik 2004 i młodsi) oraz 7 drużyn w kategorii trójek (rocznik 2003).

W kategorii trójek rywalizowały ze soba 4 drużyny KS SUDETY Kamienna Góra oraz zespoły TS Victoria Wałbrzych, MUKS Gwarek Wilków i SP nr 1 Złotoryja. Po rozegraniu 7 kolejek w systemie każdy każdym, pierwsze miejsce zajęła drużyna KS SUDETY I wygrywając wszystkie swoje mecze i tracąc tylko jednego seta. Naszemu drugiemu zespołowi zabrakło raptem jednego seta do drugiego miejsca, które zajęła drużyna SP 1 Złotoryja. Końcowa klasyfykacja przedstawiała się następująco:
1. KS SUDETY I w składzie: Marcel Chmielewski, Wojciech Madej, Kamil Respondek;
2. SP 1 Złotoryja w składzie:Marcel Jóźwiak, Andrzej Kwapiński, Jakub Tycel, Piotr Golik;
3. KS SUDETY II w składzie: Szymon Bielewicz, Wiktor Mordarski, Wojciech Piekarczyk;
4. TS Victoria Wałbrzych w składzie: Michał Heral, Hubert Laszkiewicz, Daniel Salbert, Szymon Ziemniak;
5. KS SUDETY III w składzie: Michał Bąk, Bartosz Zajdel, Gracjan Zaręba;
6. MUKS Gwarek Wilków w składzie: Bartosz Łazar; Sebastian Kramek, Michał Rosiak;
7. KS SYDETY IV w składzie: Filip Chronowski, Miłosz Popardowski, Mateusz Rogal.

W kategorii dwójek rywalizowały ze sobą drużyny KS SUDETY, KS Szarocin, Gnejs Ogorzelec, dwie drużyny SP 1 Złotoryja, 3 drużyny MUKS Gwarek Wilków, dwie drużyny Kinder Volleyball Wałbrzych i zespół TS Victoria Wałbrzych. Zawodnicy podzieleni zostali na dwie grupy po 5 i 6 drużyn. W ramach grup rozegrane zostały mecze w systemie każdy z każdym. Zdobywcy dwóch pierwszych miejsc w grupach spotkali się w półfinałach, których zwyzięzcy: KS SUDETY i MUKS Gwarek Wilków I stoczyli walkę w finale. Ostatecznie zwyciężyła nasza drużyna, która w drodze po złoto nie straciła nawet seta.
Końcowa klasyfykacja przedstawia się następująco:
1. KS SUDETY: Arkadiusz Latawiec, Ksawier Respondek;
2. MUKS Gwarek Wilków I: Bartłomiej Kłos, Bartłomiej Roś;
3. Kinder Volleyball Wałbrzych I: Karol Kosela, Arkadiusz Krok, Bartłomiej Nackowski;
4. MUKS Gwarek Wilków II: Filip Chmara, Ignacy Chodor;
5. MUKS Gwarek Wilków III: Mikołaj Rzepka, Przemysław Wojdyła;
6. TS Victoria Wałbrzych: Dominik Borowski, Jan Wiernicki;
7. SP 1 Złotoryja II: Miłosz Pajdak, Mateusz Spychała;
8. Kinder Volleyball Wałbrzych II: Maciej Pikus, Krzysztof Ranowicz;
9. SP 1 Złotoryja I: Miachł Smetana, Bartosz Spychała;
10. Gnejs Ogorzolec: Norbert Wójcik, Kacper Zawodnik;
11. KS Szarocin: Mateusz Morawski, Marcel Skoczeń.

Zawodnikom i trenerom serdecznie gratulujemy. Dziękujemy za sportową walkę i wspaniałe emocje. Jesteśmy dumni z postawy wszystkich naszych zawodników.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do naszego wspólnego sukcesu, jakim niewątpliwie był ten turniej. Liczymy, że spotkamy się za rok na II edycji Wiosennego Turnieju Mini Siatkówki o Puchar Wójta Gminy Kamienna Góra, który na stałe wpisze się w siatkarskie tradycje naszego regionu.

Dziękujemy Wójtowi Gminy Kamienna Góra Patrykowi Strausowi za wsparcie w organizacji turnieju.

Zespół KS "SUDETY" Kamienna Góra
Więcej zdjęć https://www.facebook.com/kssudetykg
Zapraszamy na nasz kanał na Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCVaxi99Ur9ygfKWsS-aLp4A

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama