Reklama

Pierwsze sukcesy

Dnia 28 grudnia 2014 roku zawodnicy sekcji mini siatkówki KS ?SUDETY? Kamienna Góra uczestniczyli w turnieju ?Siatkarska Złota Gwiazdka 2014? organizowanym przez KKS Ren But Złotoryja. Z wyprawy do Złotoryi wróciliśmy ozłoceni.

W rozgrywkach dwójek klub reprezentowała para: Ksawier Respondek i Arkadiusz Latawiec. Drużyna pewnie zwyciężyła grupę wygrywając wszystkie mecze i awansowała do fazy finałowej. Tam również nie pozostawiła złudzeń pokonując przeciwników i bezapelacyjnie wygrała cały turniej.

W kategorii trójek klub wystawił dwie drużyny:
- Marcel Chmielewski, Kamil Respondek, Wojciech Madej,
- Szymon Bielewicz, Wojciech Piekarczyk, Marcin Skoczeń.
Rywalizacja toczyła się między siedmioma drużynami, a rozgrywki otworzył bratobójczy mecz między naszymi trójkami. Lepsza w tym meczu i najlepsza w całym turnieju okazała się drużyna Chmielewski, Respondek, Madej. Trójka Bielewicz, Piekarczyk, Skoczeń ostatecznie zajęła 4 miejsce.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama