Dnia 28 grudnia 2014 roku zawodnicy sekcji mini siatkówki KS ?SUDETY? Kamienna Góra uczestniczyli w turnieju ?Siatkarska Złota Gwiazdka 2014? organizowanym przez KKS Ren But Złotoryja. Z wyprawy do Złotoryi wróciliśmy ozłoceni.
W rozgrywkach dwójek klub reprezentowała para: Ksawier Respondek i Arkadiusz Latawiec. Drużyna pewnie zwyciężyła grupę wygrywając wszystkie mecze i awansowała do fazy finałowej. Tam również nie pozostawiła złudzeń pokonując przeciwników i bezapelacyjnie wygrała cały turniej.
W kategorii trójek klub wystawił dwie drużyny:
- Marcel Chmielewski, Kamil Respondek, Wojciech Madej,
- Szymon Bielewicz, Wojciech Piekarczyk, Marcin Skoczeń.
Rywalizacja toczyła się między siedmioma drużynami, a rozgrywki otworzył bratobójczy mecz między naszymi trójkami. Lepsza w tym meczu i najlepsza w całym turnieju okazała się drużyna Chmielewski, Respondek, Madej. Trójka Bielewicz, Piekarczyk, Skoczeń ostatecznie zajęła 4 miejsce.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze