Reklama

Pewny awans

Rozegrane zostały półfinały strefy jeleniogórskiej w piłce siatkowej chłopców ze szkół ponadpodstawowych. W jednym półfinale grała reprezentacja ZSZiO, w drugim LO.

Drużyna ZSZiO grała z reprezentacjami szkół z Jeleniej Góry, Rakowic Wielkich i Karpacza. Wszystkie mecze wygrało 2:0 i pewnie wygrała turniej awansując do finału strefy jeleniogórskiej.

Opiekunem drużyny jest
Skład reprezentacji ZSZiO: A. Janik, T. Grzyb, D. Pietrzykowski, O. Benhalima-Lisowski, B. Dyba, J. Klusek-Makowczynski, K. Jędruch, J. Kmiecik, W. Piekarczyk, K. Burhardt, K. Olbet, O. Zwolski. Opiekun: Tomasz Wyszomirski.

Drużyna LO zajęła 4 miejsce w półfinale i zakończyła udział w tegorocznych rozgrywkach.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama