IMGW opublikowało kolejne ostrzeżenie do województwa dolnoślaskiego. Ostrzeżenie ważne jest od 3 czerwca godziny 12:00 do 5 czerwca godziny 10:00
W związku z utrzymującymi się opadami deszczu w rejonie zlewni środkowej Odry w ciągu bieżącej doby będzie występowała tendencja wzrostowa stanów wody. W zlewniach górnego Bobru, górnej Kwisy i Nysy Łużyckiej mogą wystąpić ponowne wzrosty stanów wody, szczególnie po wystąpieniu opadów burzowych. W zlewniach Bystrzycy i Kaczawy i Widawy lokalnie wystąpią wzrosty stanów wody z możliwością przekroczenia stanów alarmowych. W zlewniach Oławy, Ślęzy, górnej Nysy Kłodzkiej stany wody mogą przekroczyć stany ostrzegawcze a lokalnie osiagnąć stany alarmowe.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze