Reklama

Ostrzeżenie hydrologiczne

IMGW opublikowało kolejne ostrzeżenie do województwa dolnoślaskiego. Ostrzeżenie ważne jest od 3 czerwca godziny 12:00 do 5 czerwca godziny 10:00

 

W związku z utrzymującymi się opadami deszczu w rejonie zlewni środkowej Odry w ciągu bieżącej doby będzie występowała tendencja wzrostowa stanów wody. W zlewniach górnego Bobru, górnej Kwisy i Nysy Łużyckiej mogą wystąpić ponowne wzrosty stanów wody, szczególnie po wystąpieniu opadów burzowych. W zlewniach Bystrzycy i Kaczawy i Widawy lokalnie wystąpią wzrosty stanów wody z możliwością przekroczenia stanów alarmowych. W zlewniach Oławy, Ślęzy, górnej Nysy Kłodzkiej stany wody mogą przekroczyć stany ostrzegawcze a lokalnie osiagnąć stany alarmowe.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama