Po naszej wczorajszej publikacji dotyczącej nieodśnieżonego chodnika przy ul. Mickiewicza w Lubawce, śnieg został zgarnięty. Mieszkańcy mają jeszcze jedną prośbę.
Po odśnieżeniu chodnika, na końcu ulicy powstała śnieżna góra utrudniająca bezpieczne przejście na ul. Wojska Polskiego. Mieszkańcy proszą o małą poprawkę.


Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze