Kierowco, nie jechałeś jeszcze do Antonówki po przebudowie skrzyżowania przy Nadleśnictwie? Zwróć uwagę na znaki, w tym miejscu obowiązuje zmieniona organizacja ruchu.
Wzdłuż drogi od stacji paliw do Antonówki powstał chodnik. Na skrzyżowaniu jezdnia jest tak wąska, że wprowadzono ruch jednokierunkowy. Informują o tym znaki. Jadąc od stacji paliw do Antonówki trzeba skręcić w prawo, objechać wysepkę i skręcić ostro w lewo.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze